Instalujeme špičkovou technologii

Co nám takovýto stroj umožní? Jelikož máme ISO certifikaci, můžeme připravovat polotovary pro automobilový průmysl a v naší šicí dílně jsme schopni je i dále zpracovávat. Speciální software umožní maximálně efektivně využít materiálu při polohování dílů. Dochází k velikým úsporám oproti vysekávací technologii. Stroj je přesný a velmi rychlý.

 


  

 

 

Máme také k dispozici software, který umí připravovat a designovat střihy oblečení na míru konkrétního zákazníka či zákaznice. V CAD systému připravený střih rovnou zpracujeme na plotru. Jsme připraveni na sériovou výrobu různých textilních výrobků a připravujeme vlastní výrobní program pro specifické zákazníky.

Tato špičková technologie nám otevírá nové možnosti spolupráce. V souvislosti s tím, že firma Pronelatex je nastavena na projektové řízení výroby, velmi operativně můžeme reagovat na potřeby trhu. Máme k tomu veškeré podmínky.

Neméně zajímavé je i to, že tímto vytváříme nová pracovní místa, která budou zajišťovat výrobu.

V současnosti vedeme výběrové řízení na technologa-oděvního návrháře, který se stane vedoucím tohoto projektu. Tato velice zajímavá odborná pozice vyžaduje specifické odborné zkušenosti a kreativní přístup. Musí umět samostatně navrhovat oděvy za pomocí CAD systémů. Bude vzorovat oděvy včetně technologie a vypracování technických nákresů. Musí být schopen po zaškolení obsluhovat řezací plotr. Tyto znalosti mají absolventi vyšších škol oděvního návrhářství, průmyslových oděvních škol či Vysoké školy textilní.  Vítány jsou praktické zkušenosti z podobných pracovišť. Pro tuto pozici připravujeme nákladná školení  od dodavatele softwaru a servisu stroje, proto jsme velice nároční na úroveň uchazečů. 

© 2013 Pronelatex Všechna práva vyhrazena