Projekt CNC řezacího centra

 

Projekt CNC řezacího centra ve výrobních prostorách PRONELATEXU

 

  Flexibilní služba pro šicí dílny i výrobní závody, která nahrazuje ruční stříhárnu a vysekávací linky. Návaznost na vlastní šicí dílnu s využitím velkých skladovacích prostorů. K dispozici jsou nejmodernější technologie z oboru řezacích plotrů.

 

 Instalovaná technika slouží zároveň jako showroom. Většina zákazníků před tím, než si pořídí takovouto náročnou technologii chce proniknout do oboru. Umožníme jim posoudit, aniž by museli navštívit svoji konkurenci, jestli je pro ně výhodnější instalovat vlastní řezací techniku, nebo využít naší služby. Kapacitně jsme v současnosti vybaveni tak, že rychle pomůžeme zákazníkovi nastartovat výrobu jeho produktu. Většinou se jedná o urgentní záležitosti. V další fázi jsme schopni zprostředkovat nákup a instalaci vhodné technologie, dle jeho potřeb. Úzce spolupracujeme s dodavateli nejmodernější technologie v oboru. Máme reference z realizovaných projektů pro světové firmy z leteckého a automobilového sektoru.

 Technologie řezacích plotrů umožňuje zpracovat materiál do šíře 220 cm a výšky nákladu 5 cm. Značení horkou jehlou nebo současně dva vysekávací vrtáky umožňující přesné otvory do 10 mm.

Zpracujeme technologii zakázky s maximální výtěžností materiálu.

Provádíme zakázkové řezání dle CAD podkladů: Textil, vatu, membránový Nilon, jersey, kůži, plasty, papírový karton, pěny, pásy, izolace, laminované sendwiche, speciální materiály pro balistiku nebo obuvnický, automotive a letecký průmysl, na reference se ptejte našich obchodníků .....

  CNC řezací centrum

Kontakt CNC řezací centrum

© 2013 Pronelatex Všechna práva vyhrazena